І знову в Ржищів

15 березня в черговий раз, на запрошення колег з будівельного коледжу, спортивно налаштовані студенти нашого закладу відвідали Ржищів.

Протягом вечора відбулися змагання з волейболу серед дівчат, де показували своє вміння наші красуні: Парасочка Богдана (ФК-14), Демченко Наталія (МЕН-ФБ-16), Сидоренко Наталія (ФК-14), Залізна Наталія (МЕН-ФБ-16), Паришкура Яна (ОВ-14), Шевченко Вікторія (ВР-15), Литвин Галина (ОВ-14), які в підсумку поступилися з рахункам 1:2.

Паралельно в іншому залі змагалися футзалісти: Куделя В’ячеслав (ВР-13), Косенко Юрій (ОВ-14), Дроваль Віталій (ВР-15), Негрієнко Станіслав (ВТ-14«А»), Печериця Денис (ВТ-14«Б»). Під керівництвом Гетьмана Р.В. в футзалі сильнішими стали наші (рахунок 9:6).

Також вдосконалювали майстерність тенісисти: Бойчак Світлана (ТТ-16) і Печериця Денис (ВТ-14«Б»).

Окрасою вечора стала зустріч юнацьких команд з волейболу - перемога була на боці студентів з Маслівки (3:2), якою керував та втілював тактичні побудови Шевченко А.Ф. Бійцівський дух, вміння та професіоналізм на майданчику проявляли: Божко Андрій (капітан ВР-13), Ковтун Олег (ВР-13), Косенко Юрій (ОВ-14), Ковейни Віталій та Влад (ВР-15), Піскун Руслан (ВР-15) – за що їм велика подяка.

Гучною була і підтримка, яка створювала «домашні умови» в кожному змаганні. Так тримати !

[Керівник ФВ Шевченко Анатолій Федорович]