Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Першість коледжу з армреслінгу. Приурочена до дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

23 лютого 2021 року розпочалася першість коледжу з армреслінгу. Приурочена до дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Змагання проходять в спортивному залі. Участь приймають студенти (юнаки та дівчата), а також викладачі та працівники коледжу.

Армрестлінг або рукоборство (англ. Arm wrestling) — настільна боротьба однією рукою, де учасники змагання ставлять лікті на стіл, зчіплюють руки і намагаються пересилити один одного і тим самим покласти руку суперника на поверхню столу.

Рукоборство є широко популярним видом спорту, за яким проводяться чемпіонати світу, змагання різних країн і регіонів.

Цей вид спорту народився півстоліття тому в Америці.

Армрестлінг не потребує якоїсь особливої екіпіровки, головне, що потрібно — це сила, спритність і витривалість — якості, властиві будь-якому справжньому чоловікові.

Слово «армрестлінг» походить від злиття двох англійських слів «arm» і «wrestling»; arm — рука, а wrestle, wrestling — запекла боротьба. Армрестлінг є вид спортивної боротьби — поєдинок на руках, що проводиться за певними правилами на спеціальних столах.

Починаючи з 1997 року, армрестлінг стали називати армспортом, армрестлерів армборцями.

Предметом особливої гордості для українців є той факт, що європейський і міжнародний армрестлінг зобов'язаний своєму розвитку українцю — видатному спортсмену і діячеві спорту Ігорю Мазуренку. Ігор Мазуренко очолює кілька міжнародних організацій армрестлінгу та є організатором всіх найбільших спортивних подій з армрестлінгу в світі.