Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Відзначаємо одразу три величних свята

9 жовтня 2021 року працівники, студенти та гості ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж БНАУ» зібралися, щоб відзначити одразу три величних свята: День захисників і захисниць України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. А також в цей день навчальний заклад радо відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів. Спортивно-розважальне свято «Поле козацької слави» насичене козацькою відвагою, змаганнями, смачним кулішом, народною пісне та запальним танцем залучило всіх присутні в атмосферу козацтва.

Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Ми, вдячні нащадки, хочемо схилити голови перед нашими батьками та дідами, які виявили високе почуття патріотизму, національної гідності, мужність, жертовність та героїзм у боротьбі за незалежність Батьківщини, а також нашим безстрашним воїнам, які захищають наш мир і спокій в цей тривожний час

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни!

Бажаємо їм благополуччя, сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!