В 19-27 числах лютого місяця традиційно в Маслівському аграрному коледжу було проведено чемпіонат по баскетболу, серед юнаків і дівчат навчальних груп, та командами викладачів закладу ( чоловіки, жінки).

Команди юнаків були жеребом разподілені на дві групи по чотири команди,де іграми по колу визначали сильніших. Найкращі дві команди з груп, виходили у фінальну групу, до якої було залучено збірну команду викладачів коледжу(чоловіки),де також іграми по колу визначали переможця.

Дівчата в кількості чотирьох команд іграми по колу визначали найсильніших баскетболісток навчального закладу.

За підсумками змагань були виявлені найкращі  баскетболісти нашого коледжу (юнаки та дівчата).  А також визначалися нові чемпіони 2018 року.

Чемпіонами  коледжу по баскетболу серед юнаків стала команда

групи ВР-15 ( Піскун Руслан, Зоря Євгеній, Ковейна Владислав, Ковейна Віталій, Заєць Михайло.)

Чемпіонами  коледжу по баскетболу серед дівчат стала команда

групи ФБ-16 ( Коломієць Тетяна, Залізна Наталія, Троян Карина, Демченко Наталія, Давидова Віталіна. )

ЮНАКИ

Група  А

Група

1

2

3

4

Очки

Бали

Місце

1

ФГ-17

 

10:15

0

11:16

0

11:13

0

32-44

0

4

2

ВР-15

15:10

3

 

14:3

3

31:4

3

60-17

9

1

3

ФГ-15

16:11

3

3:14

0

 

15:0

3

34-25

6

2

4

ТТ-17

13:11

3

4:31

0

0:15

0

 

17-57

3

3

 

Група  Б

 

Група

1

2

3

4

Очки

Бали

Місце

1

АТ-16

 

0:20

0

0:20

0

2:7

0

2-47

0

4

2

ВТ-15

20:0

3

 

5:17

0

22:8

3

47-25

6

2

3

ВТ-14

20:0

3

17:5

3

 

22:0

3

59-5

9

1

4

ТТ-16

7:2

3

8:22

0

0:22

0

 

15-46

3

3

 

ФІНАЛЬНА ГРУПА

 

 

Група

1

2

3

4

5

Очки

Бали

Місце

1

ВР-15

 

14:3

3

11:5

3

25:10

3

18:12

3

68-30

12

1

2

ФГ-15

3:14

0

 

15:13

3

20:11

3

7:17

0

45-55

6

3

3

ВТ-14

5:11

0

13:15

0

 

17:5

3

27:16

3

62-47

6

2

4

ВТ-15

10:25

0

11:20

0

5:17

0

 

6:25

0

32-77

0

4

5

Викладачі

12:18

0

17:7

3

16:27

0

25:6

3

 

70-58

6

3

 

ДІВЧАТА 

 

Група

1

2

3

4

Очки

Бали

Місце

1

ФБ-16

 

11:0

3

10:0

3

10:10

1

31-20

7

1

2

ВТ-15

0:11

0

 

6:10

0

4:16

0

10-37

0

3

3

ТТ-17

0:10

0

10:6

3

 

0:16

0

10-32

3

2

4

Викладачі

10:10

1

16:4

3

16:0

3

 

42-14

7

1

 

ВІТАЄМО КРАЩИХ:

 

Троян Карина-ФБ-16

Залізна Наталія-ФБ-16

Коробенко Ганна-ТТ-17

Кошинська Світлана-Зб.Викладачів

Токовенко Катерина-Зб.Викладачів

 

Піскун Руслан-ВР-15

Лихошерст Роман-ФГ-15

Малуша Андрій – ВТ-14

Личман Олександр – ВТ-15

Шевченко Анатолій – Зб.Викладачів

 

Гол. суддя: Гетьман Р.В.