Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/

Організація і технологія ведення фермерського господарства


Власник фермерське господарство "Припіяло А.В."
***
Припіяло Андрій Васильович
Припіяло Андрій Васильович, очолює власне фермерське господарство "Припіяло А.В." в с.Зеленьки. Андрій Васильович навчався в Маслівському аграрному коледжі за спеціальністю "Організація і технологія ведення фермерського господарства", випускник 1997 року - року першого випуску "фермерів" цієї спеціальності, яка була відкрита в 1993 році. Одразу, після закінчення навчання, "отримавши диплом на руки", створив власне фермерське господарство в с.Зеленьки. На теперішній час, очолюване ним підприємство "Фермерське господарство Андрія Васильовича Припіяло" є одним із найкращих. Андрій Васильович - добрий господарник, керівник та меценат.
Селянсько-фермерське господарство "Мотузко"
***
Мотузко Віталій Віталійович та Мотузко Олександр Віталійович
Два брати, які навчалися в ВСП "Маслівський аграрний фаховий коледж ім.П.Х.Гаркавого БНАУ" за спеціальністю "Агрономія". Зараз здобувають ступінь бакалавра за спеціальністю "Агрономія" і одночасно працюють в власному СФГ "Мотузко". Обидва завзяті й самостійні, їм під силу будь-яка технологічна операція по вирощуванню сільськогосподарських культур.
Фермерське господарство ПП "Тимбай-АГРО"
***
Тимбай Юрій Миколайович
Навчався Маслівському аграрному технікумі ім.П.Х.Гаркавого за спеціальністю "Агрономія", випускник 1994 року. У 2000 році організував власне фермерське господарство ПП "Тимбай-АГРО" в селі Маківка, яке й очолив. Дане підприємство у 2018 році встановило рекорд України в категорії "Агропромисловий комплекс" по врожайності зернового сорго, з одного гектара отримали 14,43 т. Юрій Миколайович, вважає, що робота аграрній сфері насичена, цікава і творча.