Участь у тижні НБУ «Global money week»

13 березня 2018 року студентами спеціальності «Фінанси і кредит» групи ФК-15 та спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» групи ФБ-16 було здійснено екскурсію в   Національний банк України (Музей грошей). .

Екскурсія відбулась в межах проведення навчальних практик з дисциплін «Банківські операції» та «Бухгалтерський рблік і звітність в комерційних банках» під керівництвом викладача Долинюк Г. В.

 Студенти мали можливість ознайомитися із цінними експонатами починаючи від примітивних товаро-грошей і закінчуючи національною грошовою одиницею сучасної України – гривнею.

 Матеріали музею відображають більш як тисячолітню історію гривні та інших грошових знаків, які перебували в обігу в різні часи на території   України.

     Сучасний музей грошей не тільки надав можливість ознайомитися із цінними експонатами, а й взяти участь у  підвищенні рівня своєї фінансової грамотності. Студенти взяли участь у тренінгу з питань заощаджень, захищення вкладів, елементів захисту на банкнотах.

Заключною частиною було інтерактивне навчання, під час якого кожен студент на спеціальному ручному пресі сам викарбував монету на згадку за допомогою молота, як робили це в середньовічні часи.

 Ця екскурсія була проведена в рамках дослідницької роботи в Національному банку України «Global money week», метою якої є створення умов для підвищення якості управлінських рішень у монетарній та банківській сферах заради забезпечення цінової і фінансової стабільності та підтримки стійкого зростання економіки.