На полях Маслівського аграрного коледжу ім.П.Х.Гаркавого Білоцерківського НАУ продовжуються польові сільськогосподарські роботи, в розпалі весняна посівна кампанія. Як завжди, в ній приймають участь студенти навчального закладу, майбутні агрономи.

Агроном навчально-дослідного господарства Листуха Михайло Михайлович разом з групою ІІІ курсу спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» розпочали сівбу кукурудзи гібриду «Кодіваль». Студенти змогли прийняти участь в таких технологічних операціях, як  комплектування техніки та агрегатів для роботи, внесення аміачної селітри з попереднім розрахунком на 1 га, культивація перед сівбою, комплектування та налаштування сівалки, сівба та перевірка якості сівби. Під час перевірки якості сівби, студентами було встановлено, що глибина сівби становить – 5 см,  кількість зерен кукурудзи на 1 погонний метр є 5-6 шт., а норма висіву на 1 га – 80 тис.шт.

Такий практичний досвід отримання знань студентами в виробничих умовах  базового господарства коледжу є неоціненний при отриманні спеціальності.

Налаштування трактора Т-150 та культиватора Борекс

Листуха М.М. та студенти групи ВР-15 перед початком культивації на полі

Розвантаження та засипання аміачної селітри в розкидач ПНВП

Засипання кукурудзи в сівалку

Перевірка якості сівби