Допризовна підготовка включається до визначеної державою складової освіти вищих навчальних закладів І-ІІ  рівня акредитації та проводиться за затвердженими відповідно до законодавства програмами погодженими з Міністерством оборони України.

На завершальному етапі студенти І- курсу Маслівського аграрного коледжу БНАУ пройшли 3-денні польові заняття .

Студенти закріпили практичними діями знання, які здобували під час теоретичних занять, а саме:

  1. Заняття з стройової підготовки. Уміння використовувати елементи стройової стойки, поодинокі стройові прийоми без зброї та з зброєю. Заняття проводяться на спеціально обладнаному майданчику.

 

  1. Вогнева підготовка. Студенти вивчили бойові особливості і принципи дії автомата Калашникова , ручних осколкових гранат, правила ведення вогню по нерухомих цілях. Виконували стрільбу з пневматичної гвинтівки і закріплювали практичні навички метання осколкових гранат, проходили тренування з розбирання та збирання АКМ та заряджанні магазина патронами.

 

  1. Тактична підготовка. Показали ґрунтовні знання загальновійськового устрою, обов’язки солдата в бою, види вогню і маневри, основи ведення розвідки , організацію мотострілкового відділення, загальну будову і принцип дії протипіхотних мін.

 

  1. Прикладна фізична підготовка. Удосконалювали уміння і навички з фізичної підготовки, уміло долали перешкоди .

 

  1. Цивільна оборона. Вивчили обов’язки по захисту від наслідків аварій, катастроф, стихійних лих і сучасних засобів ураження. Уміло користуються засобами індивідуального захисту, ознайомилися з організацією цивільної оборони коледжу, освоїли основи проведення заходів, щодо евакуації населення, захисту тварин і рослин.

 

Практичну допомогу в проведенні занять надали працівники Миронівського райвійськкомату – учасники АТО на Сході України.