Сучасні аграрні компанії, як роботодавці, при прийомі на роботу надають перевагу молодим спеціалістам з практичним досвідом.  В даний час не кожний навчальний заклад може досконало надати таку практичну підготовку.

В Маслівському аграрному коледжі ім.П.Х.Гаркавого Білоцерківського НАУ вдало поєднується навчання та виробнича підготовка, а це дуальна система освіти – дуальна школа підготовки спеціалістів – узгоджена взаємодія навчального закладу та навчально-дослідного господарства з використанням всіх виробничих потужностей:  власної землі, виробничої ферми,  машинно-тракторного парку, сушильно-очисного комплексу, виробничих лабораторій.

От і для початківців, студентів ІІ та ІІІ курсів, спеціальності «Агрономія», які тільки розпочинають вивчення дисциплін фахової підготовки, проводяться ознайомлювальні та навчальні практики на в умовах навчально-дослідного господарства коледжу.

9 жовтня студенти груп АГРО-17 та АГРО-16, під керівництвом викладачів циклової комісії агрономічних дисциплін: Пахович Наталії Марківни, Погорєлової Галини Миколаївни, Паховича Ігора Леонідовича та Капленко Світлани Миколаївни, визначали густоту стояння рослин кукурудзи і соняшнику на площі та розраховували біологічну врожайність. Результати досліджень використовуються при написанні звітів про практику.