16 лютого 2019 року Маслівський аграрний коледж гостинно відчинив свої двері й зустрічав гостей – майбутніх абітурієнтів.Вир цікавих вражень підхопив гостей ще у холі коледжу. Адміністрація та викладачі коледжу підготували для учасників цьогорічної зустрічі різноманітні заходи.Кожна циклова комісія намагалася якомога найяскравіше представити абітурієнтам спеціальності коледжу.Знайомство з навчальним закладом розпочалось з екскурсії на якій гостей ознайомили з історією, сьогоденням і пріоритетними векторами розвитку коледжу.У свою чергу, батьки мали можливість поспілкуватися з заступником директора з навчальної роботи коледжу Галиною Миколаївною Погорєловою. Вона роз’яснила про особливості вступної компанії 2019 року, розповіла про потужний викладацький склад коледжу, багаторазові перемоги наших студентів у конкурсах, олімпіадах та наукових конференціях. .Пролунало чимало зацікавлених запитань абітурієнтів – і жодне з них не залишилось без відповіді, детальну інформацію по спеціальностям та відповіді на питання дали завідуючі відділеннями С.Л.Вакулік та Т.А.Дідковська

Всі, хто завітали на наше свято, дізналися про коледж не тільки від друзів, а ще й завдяки профорієнтаційному сектору студентської ради та викладачам  МАК БНАУ, рекламному ролику на радіо, презентації у соціальних мережах і на сайті коледжу.

Захід продовжився у актовій залі. Учасники художньої самодіяльності привітали гостей гучними піснями та запальними танцями.

Наступний День відкритих дверей відбудеться 20 квітня 2019 року.