<

 

Участь у  ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських студентських олімпіад

27 лютого 2019 року студенти нашого коледжу традиційно взяли участь у  ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, з математики та з інформатики і комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти Київської області, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. Учасників зустрічала щедра білоцерківська земля.

Для знавців української мови та літератури гостинно відчинив свої двері ДВНЗ «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум». Наш коледж гідно представляла студентка другого курсу спеціальності «Фінанси та банківська справа» Горб Юлія, яку підготувала викладач Турченко Галина Миколаївна.

 КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» гостинно зустрічав кращих знавців математики Київської області із 18 закладів вищої освіти. Після реєстрації студентська рада коледжу організувала неформальне спілкування для учасників заходу на Платформі знайомств. Жартівливі передбачення, посмішки, фотосесія з мімами, побажання вдалого дня створили позитивну атмосферу для гостей. Свої знання математичних формул та вміння розв’язувати задачі від нашого коледжу продемонструвала студентка першого курсу спеціальності «Фінанси і банківська справа» Шманенко Ірина

Доки студенти виконували олімпіадні завдання, було проведено засідання методичного об’єднання викладачів математики Київської області. Моргун Олена Геннадіївна була активним учасником обговорення актуальних питань підготовки студентів до складання ДПА з математики у формі ЗНО.

В очікуванні результатів математичного змагання учасники олімпіади завітали у центр психо-соціальної підтримки, де для них був проведений тренінг YACB.

II (Обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки  зібрав кращих студентів Київської області у стінах Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну.

Учасниця олімпіади, студентка першого курсу спеціальності «Фінанси та банківська справа» Прядка Римма, розповіла, що завдання олімпіади вимагали від учасників високого рівня теоретичних знань апаратного та програмного забезпечення персонального комп’ютера, практичних навичок роботи в текстовому редакторі MS Word, табличному процесорі MS Excel, MS Access.

Після олімпіади організатори провели учасникам екскурсію коледжем. Та, як підкреслив Плаксенков Юрій Юрійович, найбільш цікавим і пізнавальним був воркшоп «Особливості 3D друку».

передаємо вітання переможцям олімпіад!

Бажаємо гідно представити Київську область на Всеукраїнському етапі!