«Школа викладача - початківця»

Нещодавно, 15.05.2019р. відбулось чергове засідання Школи викладача – початківця.  Дідковська Тетяна Андріївна, завідувач відділення «Організація виробництва», познайомила молодих педагогів із завданнями та проблемами реалізації другого етапу роботи над науково-методичною проблемою коледжу. В черговий раз наголосила на правилах заповнення журналів та типових помилках, що можуть мати місце.

Молодий викладач, психолог, Некрасова Наталія Миколаївна, у своїй розповіді висвітлила та запропонувала шляхи створення продуктивного психологічного клімату на занятті. Нею було проведено анонімне анкетування серед студентів коледжу, спрямоване на визначення основних якостей сучасного викладача. Результати опитування виявились надзвичайно цікавими молодим колегам, адже очікування викладачів не завжди були виправдані, а відповіді студентів інколи неочікуваними.

Молоді колеги мали змогу поділитись своїм досвідом, як щодо застосовуваних ними кроків по підвищенню свого фахового рівня, так і способами покращення психологічного клімату в студентському колективу та на занятті.