Протипожежне тренування

Відповідно до Плану-Графіку проведення спеціальних об’єктових тренувань з питань ЦЗ на підприємствах, в установах та організаціях Миронівського району. У Маслівському аграрному коледжі 26 жовтня 2017 року у період з 15.00 до 17.00 було проведено планове тренування: «Дії керівного складу цивільного захисту Маслівського АК БНАУ в умовах виникнення аварії: пожежа в студентському гуртожитку».
По сигналу тривоги вихователі і працівники навчального закладу вивели дітей з приміщення гуртожитку. Для того, щоб діти могли швидко покинути гуртожиток, було задіяні десять виходів на випадок екстреної евакуації.
За 10 хвилини усіх мешканців та співробітників гуртожитку було виведено з приміщення та евакуйовано на збірний евакуаційний пункт. В ході спеціального тренування були задіяні 180 студентів, 30 співробітників Маслівського АК БНАУ та працівників Миронівського РС ДСНС. Основною метою спеціального тренування була практична перевірка рівня набутих співробітниками та вихованцями знань та умінь з питань пожежної безпеки та цивільного захисту.