У період з 24 по 28 лютого 2018 року, відповідно до запрошення фірми «AGROS», директор коледжу Пахович Н.М. та заступник директора з навчальної роботи Погорєлова Г.М. перебували в м. Іновроцлав Республіки Польща.

В рамках відрядження відбулася зустріч з директором фірми «AGROS» Адамом Ружицьким, під час якої обговорювалися питання співпраці та врегулювання взаємних прав і обов’язків, основних умов, порядку організації і  проведення виробничої практики студентами. Узгоджено забезпечення виконання програм практики студентами, можливість отримання інформації для оформлення щоденників-звітів та користування матеріально-технічними засобами. Разом з тим, оглянуто створенні належні умови для проживання та харчування студентів. Результатом зустрічі стало підписання двостороннього договору про співпрацю.

Також, була організована поїздка до аграрного коледжу ім. Іоанна Павла ІІ в Костельце, під час якої відбулося знайомство з директором Каролем Блазеяком, адміністрацією навчального закладу та оглянуто матеріальну базу. Укладено усні домовленості щодо обміну студентами та відвідування коледжу викладачами для вивчення системи освіти, студентського самоврядування та культурної спадщини Польщі та України. В перспективі можливість підписання договору про співпрацю.