Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


«Студенти 3 курсу випускної групи ФБ-18 спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» закінчили проходження навчальної практики з дисципліни «Фінанси»


Студенти 3 курсу випускної групи ФБ-18 спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» закінчили проходження навчальної практики з дисципліни «Фінанси» під керівництвом викладача-професіонала Поліни Василівни Сливи.Майбутні фахівці фінансової галузі набували практичних вмінь та навичок у фінансовому відділі навчальної бухгалтерії ВСП «Маслівського аграрного фахового коледжу ім. П.Х Гаркавого БНАУ».


Одним із завдань навчальної практики є дати можливість студентам відчути важливість і відповідальність майбутньої професії та здобути необхідний досвід в роботі з фінансовими ресурсами.


Всі студенти були старанними та уважними, бо розуміли що практичність у роботі фінансиста є важливою і необхідною рисою. Шманенко Ірина однією з найперших виконувала поставлені завдання.


Керівник практики – Слива П. В. має досвід роботи в банківських установах і свої вміння та професійні навики передає студентській молоді.


Якщо завдання виконане вчасно і правильно у всіх гарний настрій і у викладача, і у майбутніх працівників банківської справи.

Щаслива пора – студентські роки!