Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


«Вітання Григорія Івановича Шлапацького зі славним ювілеєм»

15 листопада 2021 року колектив ВСП «Маслівський аграрний фаховий коледж ім.П.Х.Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету» щиро привітав викладача технічних дисциплін, ветерана Другої світової війни, ветерана праці Григорія Івановича Шлапацького з 95-річчям !!!

Це вік мудрості і осмислення свого життєвого шляху. Озираючись назад, можна сміливо сказати, що життя ювіляра було насичене подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Воно подарувало йому радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, професійний і життєвий досвід. Він був прикладом для своїх колег та молоді, неодноразово доводив, що при наполегливій та злагодженій роботі можливо досягнути поставлених цілей. Нехай же його життя наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки.

Вітаючи Григорія Івановича зі славним ювілеєм, висловлюємо велику пошану та вдячність за віддану працю в нашому навчальному закладі, доброту та людяність, терпіння і мудрість, за його добрі справи.

Прийміть наші щирі побажання міцного здоров’я та душевного тепла, адже все інше Ви вже знайшли за свій довгий життєвий шлях. Бажаємо любові та підтримки рідних, близьких. Нехай все зроблене Вами з душею та натхненням повертається до Вас сторицею, а подальший Ваш життєвий шлях буде легким і світлим і всі труднощі залишаться позаду в історії, яку Ви змогли гідно прожити.