Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Екологічно-туристична поїздка на екологічну станцію "Глибокі Балики".

25 квітня студенти ІІ курсу спеціальності "Агрономія" та ІІІ курсу спеціальності "Агрономія" спеціалізації "Організація і технологія ведення фермерського господарства", груп АГРО-22 і ФГ-21, здійснили екскурсійну поїзду на екологічну станцію "Глибокі Балики" до Ржищівської громади. Провідні спеціалісти станції розповіли про основні напрями діяльності даної установи. Віктор Федорович, організатор поїздки, розповів про досліди, які закладені в умовах еко-станції: "теплі грядки", "грядки промокашки", терасні ділянки з багаторічними насадженнями трав, ягідних кущів, а також продемонстрував ґрунтові зрізи, які існують в умовах рельєфу балок і ярів. Познайомилися агрономи й з мешканцями козиної екоферми, що знаходиться поряд зі станцією, де тварини утримуються на вільному випасі під наглядом електропастуха, змогли поспостерігати за процесом виготовлення деревного палива - біочар. Студентів, гостинно прийняли та пригостили чаєм і смаколиками: печивом і тортом.

Окрім цього, студенти відвідали фермерське господарство в с.Уляниках, де росте молодий плодовий час, функціонують свиноферма, вівчарня, невелика ферма ВРХ та пасіка.

Культурно-виховною частиною даної поїздки було відвідування старовинної козацької церкви, якій вже понад 200 років, в с.Тулинцях та меморіалу "Букринський плацдарм", присвяченого бійцям, які загинули в роки другої світової війни.Приєднались до цієї поїздки й куратори груп: Рибак Світлана Володимирівна і Капленко Світлана Миколаївна. Поїздка була насичена, пізнавальна, виховна і інформаційно багатооб'ємна.