Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Взаємовідвідування занять викладачами циклової комісії агрономічних дисциплін.

Якість навчально-виховної діяльності викладачів циклової комісії агрономічних дисциплін залежить, перш за все, від їх професійної кваліфікації: глибокого володіння навчальним матеріалом, вмінням застосовувати методичні прийоми при викладанні певної навчальної дисципліни. Однією із форм підвищення якості викладання є взаємні відвідування навчальних занять.

Заняття з дисципліни «Технологія виробництва продукції рослинництва» на тему «Загальна характеристика олійних культур та значення культури соняшник», викладача Вакулік С.Л., в групі АГРО-20, відвідала голова циклової комісії агрономічних дисциплін, Капленко С.М.

Заняття з дисципліни «Агрохімія» на тему «Азотні добрива» викладача Пахович Н.М. в групі АГРО-21 відвідала голова циклової комісії агрономічних дисциплін, Капленко С.М.

Заняття з дисципліни «Технологія зберігання і переробки продукції рослинництва» на тему «Теоретичні основи зберігання плодоовочевої продукції» викладача Шлапацької В.Г. в групі АГРО-20 відвідала завідуюча технологічним відділенням Вакулік С.Л.

Лабораторно-практичне заняття з дисципліни «Кормовиробництво» на тему «Досконале поліпшення видового складу лук» викладача Пахович І.Л. в групі ФГ-21 відвідала голова циклової комісії агрономічних дисциплін Капленко С.М.

Виїзне практичне заняття з дисципліни «Технологія виробництва продукції рослинництва» на тему «Методики оцінки стану перезимівлі озимих зернових культур» викладача Вакулік С.Л. в групі АГРО-21 відвідала голова циклової комісії агрономічних дисциплін Капленко С.М.

Заняття з дисципліни «Ґрунтознавство» на тему «Гранулометричний склад ґрунту» викладача Погорєлової Г.М. в групі АГРО-22, відвідала голова циклової комісії агрономічних дисциплін Капленко С.М.

Виїзне практичне заняття з дисципліни «Технології в галузі рослинництва» викладача Капленко С.М. на тему «Методика відбору монолітів» в групі ФГ-21 відвідала завідуюча технологічним відділенням Вакулік С.Л.

Заняття з дисципліни «Захист рослин» на тему «Хвороби і шкідники зернових культур» викладача Мухи Т.І. в групі ФГ-21 відвідала голова циклової комісії агрономічних дисциплін Капленко С.М.

У взаємних відвідуваннях навчальних занять беруть участь усі без виключення члени циклової комісії агрономічних дисциплін від викладачів-початківців до педагогів-майстрів і новаторів.