Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Закриття вологи 2024.

В перші дні березня розпочалися польові роботи на полях ВСП "Маслівський аграрний фаховий коледж ім.П.Х.Гаркавого БНАУ", готується ґрунт до весняної посівної кампанії, закривається волога.

Закриття вологи - це перший технологічний захід для покращення структури ґрунту та збереження вологи, що накопичилась за осінньо-зимовий період, збалансування водно-повітряного режиму верхнього шару ґрунту, та вирівняння поверхні ґрунту. Агрегати для його проведення можуть бути різні: як борони (зубові, пружинні, шлейфи, ротаційні) - на легких та середніх ґрунтах, так і культиватор - на важких, переущільнених ґрунтах зі значною гребенистістю поверхні. Оптимально проводити закриття вологи при фізичній стиглості ґрунту.

5 березня студенти ІІІ курсу спеціальності "Агрономія", груп АГРО-21, ФГ-21, ознайомилися з технологічною операцією по обробітку ґрунту - закриттям вологи. Майбутні агрономи разом з викладачами циклової комісії агрономічних дисциплін, Капленко С.М., Погорєловою Г.М., Рибак С.В. досліджували стан ґрунту в полі, провели поверхневий огляд площі, ознайомились з будовою і роботою задіяних агрегатів. На всі питання студентів відповідав агроном господарства Листуха М.М.