Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/

Наш гуртожиток

Гуртожиток ВСП "Маслівський аграрний фаховий коледж ім.П.Х.Гаркавого БНАУ" зданий в експлуатацію 1972 року. Це п’ятиповерховий цегляний будинок з усіма комунальними зручностями: централізованим тепло-, електропостачанням, а також водопостачанням та водовідведенням. Гуртожиток розрахований на 360 місць. На даний час в ньому проживає 200 студентів..

Кімнати, призначені для проживання, теплі, просторі та світлі площею 18,1м2 та 13,2м2. В них проживають по 2-3 студенти, що передбачено типовим проектом

На кожному поверсі передбачені кімнати для відпочинку, кімнати для самопідготовки, побутові кімнати, кімнати для приготування їжі, санітарно-гігієнічні приміщення, а також кімната гурткової роботи, обладнані кімнати вихователя та коменданта. На першому поверсі гуртожитку розміщена кімната відпочинку.

На поверхах куточки протипожежної безпеки. Контроль за дотриманням належного санітарного стану та збереження майна покладається на старосту блоку. У вестибюлі гуртожитку стенди: символ держави, правила проживання, склад студентського самоврядування та рішення ради гуртожитку, інформаційний вісник. Для чергового по гуртожитку відведено ізольоване місце з пропускним обладнанням. Чергування цілодобове. В гуртожитку працюють два вихователі. Проживання студентів здійснюється згідно розробленого положення про студентський гуртожиток. Біля гуртожитку розташована спортивна площадка та створено місце для відпочинку. Неподалік паркова зона з відповідно обладнаними куточками для відпочинку.

Студентська рада гуртожитку на чолі з вихователями та комендантом організовують належні умови для проживання та дозвілля мешканців гуртожитку. Постійно проводиться гурткова робота, конкурси на кращу секцію, кращу кімнату. Зрозуміло, що приміщення гуртожитку якому 45 років має застарілі комунікації, меблі. Але протягом останніх років адміністрацією навчального закладу використовуються всі можливі шляхи поновлення майна гуртожитку. А саме: поновлено 90 вікон, придбано 44 дверей, поміняно 16 умивальників, відкрито туалет на п’ятому поверсі, придбано дві газові плити. Кожного року здійснюється косметичний ремонт приміщення за кошти навчального закладу.