Реєстрація для участі в НМТ
http://my.testportal.gov.ua/registration/nmt/


Завершилася декада циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

Цікаво та насичено пройшла у нашому технікумі декада циклової комісії загальноосвітніх дисциплін. Організовуючи різноманітні форми навчально-пізнавальної діяльності та виховної роботи, викладачі циклової комісії ставили перед собою мету зацікавити студентів, активізувати їх здібності, розвивати нестандартне мислення, виявити творчу та обдаровану молодь.

Щоденник декади

27.02.2017

Відкриття тижня розпочалося із засідання циклової комісії.

Обговоривши організаційні питання, викладачі оформили стенд «Увага! Декада циклової комісії загальноосвітніх дисциплін».

Оголошено завдання та умови конкурсів:

  • з української мови та літератури «А я так думаю»
  • з математики «Знайди задачу»
  • з фізики «Фізичні дивовижі»
  • з хімії «Віртуальна хімія»
  • з географії «Доведіть чи спростуйте»
  • з біології «Знайдіть непотріб»

У рубриці «Полюбіть математику» було наведено цікаві математичні факти та софізми, вислови відомих людей, запропоновано розв’язати декілька задач на логіку та кмітливість.

28.02.2017

Бесіда «Біологія в житті людини», яку провів Тихонюк Сергій Вікторович, дала студентам зрозуміти, що біологічні знання потрібні для практичної діяльності, в першу чергу для забезпечення продуктами харчування зростаючої популяції людей. Необхідні для харчування білки, жири, вуглеводи, вітаміни людина отримує в основному від культурних рослин і домашніх тварин. Тому важливо знання законів генетики та селекції, особливостей анатомії, фізіології тварин для виведення високопродуктивних порід домашніх тварин і сортів культурних рослин, вдосконалення агротехніки і зоотехніки. Закони генетики застосовуються і в селекції мікроорганізмів при виробництві антибіотиків. Біологічні знання широко використовуються в лісовому та мисливському господарствах, у рибальстві та риборозведення. Розкриття молекулярної будови генів послужило створення нового напряму в біології – генної інженерії, що забезпечила отримання організмів з певними, потрібними людині ознаками. Зовсім нові перспективи у виведенні продуктивних порід відкривають можливості клонування тварин. Біологічні знання необхідні для розробки та вдосконалення методів профілактики та лікування хвороб людини, так як успіхи медицини та охорони здоров’я базуються на досягненнях біології.

01.03.2017

Проведення І етапу Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, що організували Моргун Олена Геннадіївна та Плаксенков Юрій Юрійович, дало можливість виявити студентів, які мають глибокі знання та уміють нестандартно мислити. Переможцем став студент І курсу спеціальності «Агрономія» Кравець Вадим, який і представив наш навчальний заклад на ІІ етапі цієї олімпіади.

02.03.2017

І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації проводив Бурдонос Віталій Григорович. Найкращі знання та уміння тут показав студент ІІ курсу спеціальності «Організація виробництва» Лозовий Вадим. Саме він став учасником ІІ етапу цієї олімпіади.

03.03.2017

Не лише студентів, а і багатьох викладачів зацікавила «Хімічна вікторина», яку провів Денисенко Сергій Вікторович. Давши відповідь на її питання, можна зрозуміти причини і наслідки багатьох природних явищ.

06.03.2017

Стінна газета «Спортивні миттєвості технікуму» у різних ракурсах висвітлила найяскравіші моменти спортивного життя студентства, яке є дуже насиченим і цікавим.

Не лише у рамках декади циклової комісії, а постійно за сприяння викладачів фізичного виховання Шевченка Анатолія Федоровича, Гетьмана Романа Володимировича та Титорчук Людмили Володимирівни проходять змагання з легкої атлетики, футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу. Свою силу студенти мають можливість продемонструвати у змаганнях з армреслінгу. Особливе захоплення викликають змагання з дещо екзотичного виду – ДАРТС.

07.03.2017

В переддень чудового весняного свята 8 Березня в стінах нашого навчального закладу відбувся концерт.

Учасники хужожньої самодіяльності технікуму, очолювані Почтар Наталією Іванівною, порадували своїм співом, запальними танцями, зворушливими віршами. Цей день по вінця був наповнений весняним сонячним теплом, ніжними барвами квітів, щирими жіночими посмішками.

13.03.2017

Цей день був особливим. У стінах технікуму вшановували пам'ять національного генія України ─ Тараса Григоровича Шевченка. Зацікавила студентів стінна газета, присвячена дню народження Кобзаря, випущена англійською мовою. Її підготували Стукаленко Ніна Вікторівна та Кошинська Світлана Сергіївна.

Не залишив байдужими жодного конкурс читців «Жива душа поезії Шевченка», який проводила Воронович Юлія Андріївна. Студенти читали твори, в яких Тарас говорить про Україну, Бога, долю жінки на похмурому тлі суспільного ладу, піднімає проблему відірваності українства від свого коріння. Тереня Інна та Шульга Софія прочитали «Заповіт» Кобзаря англійською мовою. Не залишилося без уваги те, що по новому зазвучали та стали особливо актуальними твори Т.Г. Шевченка під час Революції гідності.

Оцінювало конкурсантів журі у складі Почтар Наталії Іванівни, Турченко Галини Миколаївни та Солов’яна Владислава. Найкращими визнано Дроваля Віталія, Скуратівську Ірину та Костікова Ярослава.

Хотілося б відзначити, що цей захід не лише показав творчі здібності та акторський талант наших студентів, а і допоміг побачити погляд сучасної молоді на творчість Кобзаря.

14.03.2017

Ознайомити студентів із документацією щодо особового складу, зокрема заявою, автобіографією, характеристикою, звернути увагу на особливості їх складання і мовленнєве оформлення в офіційно-діловому стилі, їх реквізити, розвивати вміння використовувати набуті знання на практиці, було покликане відкрите заняття з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)», яке провела зі студентами групи ФК-15 Турченко Галина Миколаївна.

15.03.2017

Нетрадиційно пройшло відкрите заняття з української літератури Воронович Юлії Андріївни, на якому вивчався життєвий та творчий шлях Остапа Вишні. Попередньо студенти були поділені на п’ять груп: біографи, літературознавці, дослідники, теоретики та літературні критики. Кожна група отримала дослідницьке завдання, результати виконання якого демонструвала під час заняття.

15.03.2017

Завершилася декада засіданням циклової комісії, на якому викладачі підвели підсумки декади, оголосили переможців конкурсів. Особливо була відзначена активність студенток першого курсу спеціальності «Менеджмент» Волошиної Анни та Гетьман Тетяни.