Відокремлений структурний підрозділ
"Маслівський аграрний фаховий коледж ім. П.Х. Гаркавого
Білоцерківського національного аграрного університету"
РОЗКЛАД
занять для студентів відділення «Технологічного»
заочної форми навчання І курсу спеціальностей
«Технологія виробництва та переробки продукціїтваринництва», «Агрономія»,
Маслівського аграрного технікуму ім. П.Х.Гаркавого Білоцерківського НАУ
____________________
День |
Дата |
№ |
ЗАгро – 16 | ЗТТ – 16 | |||||
Дисципліна | Викладач | Ауд | № | Дисципліна | Викладач | Ауд | |||
Понеділок | 27.02 |
1 | 1 | Економ.теорія | Панченко А.А. | ||||
2 | Ботаніка | Погорєлова Г.М. | 2 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||||
3 | Ботаніка | Погорєлова Г.М. | 3 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||||
4 | Економічна теорія | Панченко А.А. | 4 | Мікробіологія | Тихонюк С.В. | ||||
5 | Землеробство | Погорєлова Г.М. | 5 | БЖД | Сєдова А.С. | ||||
6 | Землеробство | Погорєлова Г.М. | 6 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю. | ||||
Вівторок | 28.02 |
1 | Ботаніка | Погорєлова Г.М. | 1 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||
2 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю | 2 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||||
3 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю | 3 | Осн.генетики | Гирич Л.В | ||||
4 | Агрохімія | Пахович Н.М. | 4 | Осн.генетики | Гирич Л.В | ||||
5 | Землеробство | Погорєлова Г.М. | 5 | Мікробіологія | Тихонюк С.В. | ||||
6 | Землеробство | Погорєлова Г.М. | 6 | Мікробіологія | Тихонюк С.В. | ||||
Середа | 1.03 |
1 | Ботаніка | Погорєлова Г.М. | 1 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||
2 | Ботаніка | Погорєлова Г.М. | 2 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||||
3 | Культурологія | Вощан Н.О. | 3 | Осн.генетики | Гирич Л.В | ||||
4 | Культурологія | Вощан Н.О. | 4 | Осн.генетики | Гирич Л.В | ||||
5 | Осн.дослід.справи | Тихонюк С.В. | 5 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю | ||||
6 | Осн.дослід.справи | Тихонюк С.В. | 6 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю | ||||
Четвер | 2.03 |
1 | Осн.дослід.справи | Тихонюк С.В. | 1 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||
2 | Агрохімія | Пахович Н.М. | 2 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||||
3 | Агрохімія | Пахович Н.М. | 3 | Розведення с.г.твар | Коваль А.І. | ||||
4 | Культурологія | Вощан Н.О. | 4 | Розведення с.г.твар | Коваль А.І. | ||||
5 | Ботаніка | Погорєлова Г.М. | 5 | Осн.генетики | Гирич Л.В | ||||
6 | Ботаніка | Погорєлова Г.М. | 6 | Осн.генетики | Гирич Л.В | ||||
П’ятниця | 3.03 |
1 | Землеробство | Погорєлова Г.М. | 1 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||
2 | Культурологія | Вощан Н.О. | 2 | Розведення с.г.твар | Коваль А.І. | ||||
3 | Культурологія | Вощан Н.О. | 3 | Розведення с.г.твар | Коваль А.І. | ||||
4 | Осн.дослід.справи | Тихонюк С.В. | 4 | Осн.екології | Погорєлова Г.М. | ||||
5 | Осн.дослід.справи | Тихонюк С.В. | 5 | Осн.екології | Погорєлова Г.М. | ||||
6 | Агрохімія | Пахович Н.М. | 6 | Мікробіологія | Тихонюк С.В. | ||||
Субота | 4.03 |
1 | Ботаніка (екзамен) | Погорєлова Г.М. | 1 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю. | ||
2 | Ботаніка (екзамен) | Погорєлова Г.М. | 2 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю. | ||||
3 | Агрометеорологія | Тихонюк С.В. | 3 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||||
4 | Агрометеорологія | Тихонюк С.В. | 4 | Осн.генетики | Гирич Л.В | ||||
5 | Механізація | Микитенко М.В. | 5 | Розведення с.г.твар | Коваль А.І. | ||||
6 | Механізація | Микитенко М.В. | 6 | Розведення с.г.твар | Коваль А.І. | ||||
Неділя | 5.03 |
1 | 1 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||||
2 | 2 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||||||
3 | 3 | БЖД | Сєдова А.С. | ||||||
4 | 4 | БЖД | Сєдова А.С. | ||||||
5 | 5 | Осн.екології | Погорєлова Г.М. | ||||||
6 | 6 | Осн.генетики | Гирич Л.В | ||||||
Понеділок | 6.03 |
1 | 1 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||||
2 | Землеробство | Погорєлова Г.М. | 2 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||||
3 | Землеробство | Погорєлова Г.М. | 3 | Мікробіологія | Тихонюк С.В. | ||||
4 | Економічна теорія | Панченко А.А. | 4 | БЖД | Сєдова А.С. | ||||
5 | Осн.дослід.спр.(зал.) | Тихонюк С.В. | 5 | Осн.екології | Погорєлова Г.М. | ||||
6 | Агрометеорологія | Тихонюк С.В. | 6 | Осн.екології | Погорєлова Г.М. | ||||
Вівторок | 7.03 |
1 | Осн.екології | Погорєлова Г.М. | 1 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||
2 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю. | 2 | Анатомія і фізіол. | Мельничук А.В | ||||
3 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю. | 3 | БЖД | Сєдова А.С. | ||||
4 | Агрохімія | Пахович Н.М. | 4 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю. | ||||
5 | Осн.екології | Погорєлова Г.М. | 5 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю. | ||||
6 | Культурологія | Вощан Н.О. | 6 | Осн.генетики | Гирич Л.В | ||||
Середа | 8.03 |
1 | 1 | ||||||
2 | 2 | ||||||||
3 | 3 | ||||||||
4 | 4 | ||||||||
5 | 5 | ||||||||
6 | 6 | ||||||||
Четвер | 9.03 |
1 | Агрометеорологія | Тихонюк С.В. | 1 | Анатомія і фізіол.(екз) | Мельничук А.В | ||
2 | Агрохімія | Пахович Н.М. | 2 | Анатомія і фізіол.(екз) | Мельничук А.В | ||||
3 | Агрохімія | Пахович Н.М. | 3 | Розведення с.г.твар | Коваль А.І. | ||||
4 | Осн.правознавства | Лога Л.А. | 4 | Розведення с.г.твар | Коваль А.І. | ||||
5 | Економічна теорія | Панченко А.А. | 5 | Осн.екології(залік) | Погорєлова Г.М. | ||||
6 | Економічна теорія | Панченко А.А. | 6 | Осн.генетики | Гирич Л.В | ||||
П’ятниця | 10.03 |
1 | Осн.екології | Погорєлова Г.М. | 1 | Розведення с.г.твар | Коваль А.І. | ||
2 | Економічна теорія | Панченко А.А. | 2 | Розведення с.г.твар | Коваль А.І. | ||||
3 | Осн.правознавства | Лога Л.А. | 3 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю. | ||||
4 | Агрометеорологія | Тихонюк С.В. | 4 | Вища математика | Плаксєнков Ю.Ю. | ||||
5 | Механізація | Лисенко В.М. | 5 | Осн.генетики(залік) | Гирич Л.В | ||||
6 | Механізація | Лисенко В.М. | 6 | Мікробіологія (залік) | Тихонюк С.В. | ||||
Субота | 11.03 |
1 | Механізація | Лисенко В.М. | 1 | Економічна теорія | Панченко А.А. | ||
2 | Механізація | Лисенко В.М. | 2 | Економічна теорія | Панченко А.А. | ||||
3 | Культурологія(залік) | Вощан Н.О. | 3 | Розведення с.г.твар | Коваль А.І. | ||||
4 | Землеробство (екз.) | Погорєлова Г.М. | 4 | Розведення с.г.твар | Коваль А.І. | ||||
5 | Землеробство (екз.) | Погорєлова Г.М. | 5 | Вища математика (зал) | Плаксєнков Ю.Ю. | ||||
6 | Осн.правознавства | Лога Л.А. | 6 | БЖД | Сєдова А.С. | ||||
Неділя | 12.03 |
1 | Осн.правознавства | Лога Л.А. | 1 | ||||
2 | Агрометеоролог(зал) | Тихонюк С.В. | 2 | ||||||
3 | 3 | ||||||||
4 | 4 | ||||||||
5 | 5 | ||||||||
6 | 6 | ||||||||
Понеділок | 13.03 |
1 | Фізіол.рослин | Погорєлова Г.М. | 1 | Осн.правознавства | Лога Л.А | ||
2 | Фізіол.рослин | Погорєлова Г.М. | 2 | Гігієна с.г твар. | Мельничук А.В. | ||||
3 | Екон. теорія (екзам) | Панченко А.А. | 3 | БЖД | Сєдова А.С. | ||||
4 | Екон. теорія (екзам) | Панченко А.А. | 4 | Техн.вир.прод.свинарств. | Савіцька Л.Л. | ||||
5 | Осн.екології | Погорєлова Г.М. | 5 | Економ.теорія | Панченко А.А. | ||||
6 | Осн.екології | Погорєлова Г.М. | 6 | Економ.теорія | Панченко А.А. | ||||
Вівторок | 14.03 |
1 | Осн.екології(залік) | Погорєлова Г.М. | 1 | БЖД | Сєдова А.С. | ||
2 | Вища математ(зал.) | Плаксєнков Ю.Ю. | 2 | БЖД(залік) | Сєдова А.С. | ||||
3 | Вища математ(зал.) | Плаксєнков Ю.Ю. | 3 | Осн.охорони праці | Сєдова А.С. | ||||
4 | Осн.правознавства | Лога Л.А. | 4 | Кормовиробництво | Пахович І.Л | ||||
5 | Фізіол.рослин | Погорєлова Г.М. | 5 | Економ.теорія | Панченко А.А. | ||||
6 | Фізіол.рослин | Погорєлова Г.М. | 6 | Осн.правознавства | Лога Л.А. | ||||
Середа | 15.03 |
1 | Фізіол.рослин(залік) | Погорєлова Г.М. | 1 | Осн.правознавства | Лога Л.А. | ||
2 | Осн.правозн(залік) | Лога Л.А. | 2 | Відтворення с.г.тварин | Плакса І.В. | ||||
3 | 3 | Осн.правознавства | Лога Л.А. | ||||||
4 | Агрохімія (екзам) | Пахович Н.М. | 4 | Економ.теорія(екзам) | Панченко А.А. | ||||
5 | Агрохімія (екзам) | Пахович Н.М. | 5 | Економ.теорія(екзам) | Панченко А.А. | ||||
6 | Механізація | Лисенко В.М. | 6 | Механізація вироб. | Лисенко В.М. | ||||
Четвер | 16.03 |
1 | Кормовиробництво | Пахович І.Л. | 1 | Розведення с.г.твар(екз) | Коваль А.І. | ||
2 | Осн.філософ.знань | Поліщук М.Й. | 2 | Розведення с.г.твар(екз) | Коваль А.І. | ||||
3 | С.-п.культура | Дідковська Т.А. | 3 | ||||||
4 | Осн.охорони праці | Сєдова А.С. | 4 | ||||||
5 | Осн.твар і бджільниц | Савіцька Л.Л. | 5 | Годівля с.г.тварин | Баришнік І.М. | ||||
6 | Економіка с.г. | Колісник О.І | 6 | Осн.правознавства | Лога Л.А. | ||||
П’ятниця | 17.03 |
1 | Іноземна мова | Кошинська С.С. | 1 | Техн. облад. цехів | Савіцька Л.Л. | ||
2 | Захист рослин | Лозінський Б.М. | 2 | Іноземна мова | Кошинська С.С. | ||||
3 | 3 | Осн.правознавства(залік) | Лога Л.А. | ||||||
4 | 4 | ||||||||
5 | ПДР | Лисенко В.М. | 5 | ||||||
6 | Осн.керуванняавтом. | Лисенко В.М. | 6 | ||||||
Субота | 18.03 |
1 | Механізація | Лисенко В.М. | 1 | ||||
2 | Механізація | Лисенко В.М. | 2 | ||||||
3 | 3 | ||||||||
4 | 4 | ||||||||
5 | 5 | ||||||||
6 | 6 | ||||||||
Неділя | 12.03 |
1 | 1 | ||||||
2 | 2 | ||||||||
3 | 3 | ||||||||
4 | 4 | ||||||||
5 | 5 | ||||||||
6 | 6 | ||||||||